واقعاً مهم است که یک دنباله حسابرسی را در فصل روش های خود قرار دهید. دنباله حسابرسی؟ خوب ، مهم نیست که آن را چه می نامید ، این بخش در این فصل است که شما می توانید مهره ها و اطلاعات مربوط به کارهایی را که به شما ارائه می دهید به آزمایشگر بدهید.

ارائه دنباله حسابرسی به این معنی نیست که می توانید از موضع فلسفی و انتخاب روش شناسی خود چشم پوشی کنید. البته شما هنوز هم باید در این باره بنویسید. اما من چیزهای زیادی را می بینم - همانطور که می بینم خیلی زیاد است - پایان نامه هایی را که همه مردم انجام داده اند بخوانند. صفحات و صفحاتی در مورد معرفت شناسی ، روش شناسی و روش ها وجود دارد و هیچ چیز در مورد آنچه در واقع رخ داده است نیست.

من نمی توانم دقیقاً تعداد نگاریهایی را که خوانده ام به شما بگویم - اما بسیار زیاد است - جایی که نمی دانم پژوهشگر چند روز در سایت گذرانده است ، به چه مواردی نگاه کرده و به دنبال چه چیزی بوده است ، با چه اسنادی جمع آوری کرده اند و با چه کسی رسماً با آنها صحبت کرده اند. این اطلاعات تا حدودی از نتایج دریبل می شوند. اما اگر من از ابتدا به این اطلاعات اولیه دسترسی پیدا نکنم ، همیشه به سؤالات و نتایج مهم و اساسی با سؤالات و تردیدهای ناخوشایند در ذهنم نزدیک می شوم. با خودم می پرسم ، "چه مبنایی بر اساس این توصیف و این تحلیل ساخته شده است؟"

اما نتیجه ترک کردن نتیجه حسابرسی به طور کلی بیشتر از ایجاد تردید در ذهن آزمون / ذهن من است. هر زمان که یک محقق دکتری ردیابی حسابرسی را ترک کرده باشد ، معمولاً از آنها خواسته می شود که دست به کار شوند و آن را به عنوان تصحیح درج کنند. و چه کسی در صورت جلوگیری از این امر نیاز دارد؟

دنباله حسابرسی شامل دو چیز است:

(1) اطلاعات مربوط به داده های واقعی شما ایجاد کرده اید

این است - چند نفر با آنها مصاحبه کرده اید ، چند روز در هر سایت گذراندید ، چگونه نظرسنجی را ساختید ، از چه نوع رویکرد آماری استفاده کرده اید ، چند نسخه دارید. کار با ، چند وبلاگ و ارسال ، چند کلمه در شرکت و غیره. این افراد ، چه کسانی ، کجا ، چه نوع ، چه مدت ، و چه تعداد از تحقیقات است. شما اغلب می توانید این کار را در یک جدول انجام دهید تا صفحات و صفحات بیشتری از آن نگیرد.

(2) اطلاعات در مورد چگونگی تحلیل داده ها

این ممکن است کار واقعی باشد یا ممکن است نمونه ای از متن ، کدها و مضامین و موارد دیگر باشد - هر آنچه برای روشهایی که انتخاب کرده اید مناسب است. این اغلب به جایی غیر از فصل می رود و در فصل واقعی به آن اشاره شده است.

حال دلیل ارائه نتیجه حسابرسی به این دلیل نیست که امتحان شما به شما اعتماد ندارد. این طور نیست که کنکور شما بخواهد باور داشته باشد که آنچه ادعا می کنید در مورد نتایج خود هستید ، به طریقی نادرست یا اشتباه است. دلیل تهیه رد حسابرسی ناشی از کارهایی است که از کنکور خواسته می شود.

امتحانان دکتری باید درباره کیفیت تحقیق داوری کنند. آیا این "دکترا" است؟ امتحان کنندگان فقط به دنبال مشارکت اصلی نیستند ، بلکه می دانید که چگونه می توانید تحقیق کنید و می توانید به عنوان یک محقق مستقل به جهانیان رها شوید ، قادر به انجام تحقیقات بدون نظارت و شایسته و علمی باشید. بنابراین آنها به "شواهدی" احتیاج دارند که می توانید این کار را انجام دهید.

در ابتدایی ترین سطح خود ، اینکه آیا چیزی در مقطع دکتراست ، از کمیت داده ها سوال دارد - آیا فرد به اندازه کافی کار کرده است و داده های کافی برای پاسخ به سؤال خود را ارائه داده است ، با استفاده از روشی که خود انتخاب کرده اید. بسته به سوال ، این ممکن است به اندازه یک شخص یا یک متن باشد ، یا ممکن است به اندازه پایگاه داده ملی باشد. محقق دکتری باید سؤال ، روش ، روشها و تصمیمات داده ها و فرآیندها را با هم گره بزند. این پایان نامه باید مبنای واقعی تحقیق را نشان دهد ، نشان دهد و استدلال کند.

در سطح بعدی ، امتحان کنندگان باید بتوانند آنچه انجام داده اید را دنبال کنند. آنها / ما / من نمی توانم درباره "دکتری" قضاوت کنم اگر همه آنها / ما / که من به آن نگاه می کنم مجموعه ای از نتایج باشد - اگر این همه وجود داشته باشد ، آنها / ما / من واقعاً نمی دانیم شما چگونه هستید. به آنها رسیدم. اگر نشان نمی دهید که چگونه به نتیجه گیری رسیده اید ، واقعاً به آزمایش کننده می گویید - "به من اعتماد کن ، من آن را تشکیل ندادم ، من منظم و سختگیر بودم و به دنبال چیزهایی نبودم که مناسب نباشند. و همچنین کارهایی که انجام داده اند ، اما من به شما نشان نمی دهم که چه کاری انجام داده ام . "

بعضی اوقات به نظر من محققانی که کار آماری انجام می دهند از نیاز به نشان دادن محاسباتشان بدون خطا و از نظر آماری قابل دفاع بیشتر از دیگران آگاه هستند. اما افرادی که با رویکردهای تفسیری کار می کنند نیز باید بتوانند نشان دهند که چه تصمیمی گرفته اند ، چرا ، چگونه و مبنای آنها قرار گرفته اند. در کار تفسیری ، امتحان کنندگان به دنبال صحت نیستند بلکه به دنبال مواردی هستند که به دنبال انواع جستجوهایی که در بایگانی ها وجود دارد ، استدلال در مورد تفسیر مطالب و متون مصاحبه ، نوع بازجویی حساس انجام شده است.

و مطمئناً فراهم کردن ردیابی ممیزی همه لازم نیست در فصل اصلی روشها باشد - شما مهمترین ، کلید ، اطلاعات را در فصل قرار می دهید و بقیه را به عنوان ضمائم ارائه می دهید. یک نتیجه حسابرسی دقیق ممکن است کنکور شما را ناامید کند و شما هم نمی خواهید این کار را انجام دهید. این تقریباً بد است که آنها را بی اطلاع نگه داریم. اما نه کاملاً

شما باید مثل حسابرسی با همه امور ، تعادل را با حسابرسی درست بدست آورید. بنابراین درک این موضوع در مورد سطح کلی ردیابی حسابرسی که در رشته شما ارائه شده است بسیار مهم است و سپس ، در صورت وم ، بقیه کارها و "مدارک" را به ضمیمه ای اختصاص دهید که امتحان کننده بتواند آن را پیگیری کند.

دانلود رایگان مقاله فارسی روانشناسی ، ,  ,حسابرسی ,داده ,کرده ,انجام ,در مورد ,می توانید ,به دنبال ,کرده اید ,ممکن استمنبع

شروع دکترا - مرتباً بنویسید و بنویسید

شروع به کار دکتری - فناوری

تشخیص تب و وبلاگ نویسی

دنباله حسابرسی - یک حذف معمول از فصلها روشها

شما همیشه نمی توانید آنچه می خواهید بنویسید

چگونه می توان موضوع تحقیق خود را باریک کرد

PubMed ، Web of Science یا Google Scholar؟ راهنمای پشت صحنه برای دانشمندان زندگی. : کدام یک بهتر است: PubMed ، Web of Science یا Google Scholar؟

مشخصات

آخرین جستجو ها

فایل کده گیردادنی العلاجات روغن خراطین اصل لوازم یدکی لودر مجله اینترنتی کریستال انواع کاغذ دیواری فیلم , سریال , اهنگ , خبر خرید و فروش انواع باسکول فروشگاهی دهکده اخبار تکنولوژی